Nedenstående er en oversigt over bestyrelsen i foreningen Lan Team Nord. For kontakt er du velkommen til at skrive til bestyrelse@lanteamnord.dk

Lasse Kjær

Formand

Email: Lasse@lanteamnord.dk

Sune Pløger

Næstformand

Email: sune@lanteamnord.dk

Palle Houtved

kasserer

Email: Skipper@lanteamnord.dk

Dennis Langgaard

Bestyrrelsesmedlem

Email: Lange@lanteamnord.dk

Andreas Dannesbo Nøddegaard

Bestyrelsesmedlem

Email: andreasd@lanteamnord.dk

Thomas

Bestyrelsesmedlem

wird@lanteamnord.dk

Morten

Bestyrelsesmedlem

Email: Morten@lanteamnord.dk