Nedenstående er en oversigt over bestyrelsen i foreningen Lan Team Nord. For kontakt er du velkommen til at skrive til bestyrelse@lanteamnord.dk

Anders Stevns

Formand

Email: anders@lanteamnord.dk

Rune Ettrup

Næstformand

Email: rune@lanteamnord.dk

Thomas

Bestyrelsesmedlem, Kasserer

Email: wird@lanteamnord.dk

Andreas Dannesbo Nøddegaard

Bestyrelsesmedlem

Email: andreasd@lanteamnord.dk

Dag Pedersen

Bestyrrelsesmedlem

Email: dag@lanteamnord.dk

Dennis Langgaard

Bestyrrelsesmedlem

Email: Lange@lanteamnord.dk

Sune Pløger

Bestyrrelsesmedlem

Email: sune@lanteamnord.dk